درباره ما

معرفی شرکت:

شرکت آرمان کیمیای سبز (آکس)، در مرداد ماه سال 1395 با هدف تامین محصولات ارگانیک مورد نیاز خانوارهای ایرانی شامل حبوبات، غلات، سبزیجات، انواع ماکارونی، روغن­ های خوراکی، عسل، عرقیات، مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی و ...از داخل و خارج از کشور، تاسیس گردید. لازم به ذکر است که مدیریت این شرکت، بیش از سه سال در این خصوص مشغول به کار بود، تا اینکه با شناخت کامل این بازار و نیازمندی های موجود، اقدام به تاسیس این شرکت نمود.

این شرکت، جهت ارتقای سطح کیفیت محصولات مصرفی ارگانیک خانوارهای ایرانی، اقدام به جستجو در بین شرکت های تولید کننده این محصولات در سطح دنیا نمود. از این میان سه شرکت پس از بررسی های بسیار زیاد جهت اخذ نمایندگی انتخاب گردیدند. این سه شرکت عبارتند از: شرکت سونت از کشور آلمان جهت تهیه محصولات شوینده سازگار با محیط زیست، شرکت بیوایتالیا از کشور ایتالیا جهت تهیه انواع ماکارونی، انواع روغن، شکلات ها و بیسکوئیت های ارگانیک و...، و شرکت سیتی فارم از کشور ترکیه جهت تهیه حبوبات، انواع رب ارگانیک و... که پس از رایزنی های بسیار، موفق به اخذ نمایندگی از این سه کمپانی معتبر تولید کننده محصولات ارگانیک گردید. 

ضمنا این شرکت عضو انجمن ارگانیک کشور با شماره عضویت 1584 می ­باشد.

در حال حاضر نیز جهت تکمیل­ تر کردن سبد محصولات این شرکت، در حال مذاکره با شرکت فرندلی ایتالیا جهت اخذ نمایندگی محصولات بهداشتی ارگانیک کودک می باشیم.

لازم به ذکر است که در حال حاضر با توجه به مشکلات ارزی، این شرکت علاوه بر محصولات ارگانیک، اقدام به ارائه کلیه محصولات سوپرمارکتی، کتاب و لوازم التحریر موجود در بازار داخلی کشور، با تخفیفات ویژه نموده است.

برای اطلاع از فروش ویژه و محصولات جدید در خبر نامه عضو شوید:
فروشگاه اینترنتی آکس
شرکت آرمان کیمیای سبز